top of page

Vítejte ve své budoucnosti!

Víkend, kdy nastartujete svůj nový životní styl. Přirozený pohyb, příroda, otužování, jóga

a meditace v unikátní lokalitě a klimatických podmínkách. Komplexita a všestrannost programu Vás nabudí a ti největší odborníci na slovo vzatí naučí jak vše, co se naučíte přenést do běžného života. Budoucnost je teď!

IMG_1292.jpeg

 

 

Workshop

 
Zuzky Klingrové

 

Dovolte, abych Vás pozvala na workshop s bezesporu nejznámější jógovou lektorkou současnosti Zuzana Klingrová . Zuzku možná znáte díky jejím knihám o józe a ayurvédě, z médií, díky jejím videím nebo z Resort Svatá Kateřina. U nás se představí 15.3.2023 od 18:00 do 20:00 s 2 hodinovým workshopem v kongresovém sále OREA Spa Hotel Cristal. Lekce bude na téma : Jóga, ájurvéda a jaro “očista a energie”

 

A co o lekci sama říká? "Budeme si povídat o očistách v józe, ájurvédě a jarním období. Poté se budeme věnovat očistné praxi pro jarní období, která nám přinese sílu a energii. Praxe bude zahrnovat: pránájámu, ásany, krije a meditaci." Po lekci bude prostor na otázky a odpovědi a podpis knih nebo avokádový toust a sklenici vína

 

Těšíme se na Vás!

 

Cena workshopu je 390,- 

 

Rezervovat můžete na : jana.rachno@vivido.fit

O lektorce:

Kdo je Zuzana Klingrova? Zakladatelka studia Yoga Lounge, programová ředitelka Resort Svatá Kateřina, autorka knih o józe a ayurvédě a moderátorka podcastu časopisu On AIR od Jóga dnes. K józe se dostala skrze širokou škálu spousta jiných sportů. Začínala s japonským bojovým uměním – judem. Tehdy jí trenéři doporučili cvičení pozdravu Slunce, jako výbornou rozcvičku. Později zjistila, že jóga výborně doplňuje i ostatní sporty, kterým se věnovala – plavání, potápění, kickbox, aerobic, spinning apod. S postupem času začala jógu poznávat hlouběji, jinak než jako výborný způsob protahování. Začala ji studovat v Indii a USA a hledat hlubší souvislosti. Dnes je bezesporu nejznámější lektorkou na našem území.

bottom of page